Peeling wodorowy – nowoczesne oczyszczanie skóry

0
333

Cała masa najdroższych preparatów kosmetycznych na świecie nie jest w stanie zapewnić tego, co oferują nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. W końcu większość kobiet regularnie wykonuje peelingi ciała i skóry twarzy. Mimo iż robią to średnio dwa razy w tygodniu, nie uzyskują na tej podstawie jakichś większych czy bardziej spektakularnych efektów. A już jednorazowy peeling wodorowy potrafi zmienić stan skóry o sto osiemdziesiąt stopni. Nie jest to tani zabieg, jednak warto sobie go zafundować. To taki drobny prezent, który każda kobieta powinna sobie samej sprawić.

Co to jest peeling wodorowy?

Gwoli wyjaśnienia – wodorowy peeling jest zabiegiem oczyszczającym, który przeprowadza się przy użyciu specjalistycznych urządzeń. To właśnie one biorą na siebie odpowiedzialność za pomyślność kuracji. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie do głębokich warstw skóry małych cząsteczek wodoru, które dopiero tam rozpoczynają swoje niesamowite działanie. Nie od dziś wiadomo bowiem, że są one skutecznym środkiem oczyszczającym. Wymiatają więc z komórek naskórka wszelkie zanieczyszczenia i zbędne substancje, a przy okazji radzą sobie z likwidowaniem wolnych rodników, które mogą odpowiadać za przedwczesne starzenie się skóry. Atomy wodoru wprowadzane są pod naskórek dzięki zastosowaniu bardzo wysokiego ciśnienia. Sam zabieg nie jest natomiast bolesny. Większość pacjentek wspomina go dość przyjemnie lub neutralnie.

Najlepsze działanie

Sami kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej przyznają, że spośród wszystkich zabiegów upiększających na rynku to właśnie peeling wodorowy może pochwalić się najlepszym działaniem. Przynosi on niemalże natychmiastowe rezultaty. Jest tak samo skuteczny w każdym przypadku. Zawsze działa rewelacyjnie, a przy tym nie jest specjalnie drogi, ponieważ za pojedynczą kurację trzeba zapłacić w okolicy trzystu złotych. Sporym plusem dla wielu pań będzie również to, że wodorowy peeling należy do grona zabiegów bezinwazyjnych. Nie wywołuje on żadnych dolegliwości bólowych czy innych nieprzyjemnych doznań. Aby jednak w pełni skorzystać z jego możliwości, należy poddać się serii kilku zabiegów. Dzięki temu możliwe będzie poradzenie sobie nawet z poważnymi problemami estetycznymi, takimi jak trwałe blizny czy większe zmarszczki.

Istnieją też specjalne wskazania do skorzystania z wodorowego peelingu. Najlepsze efekty osiągną z jego pomocą pacjenci, którzy zmagają się ze skórą zmęczoną i suchą, skórą odwodnioną lub skórą mocno przetłuszczoną i zanieczyszczoną. Jak więc widać – peeling wodorowy potrafi zadziałać w wielu przypadkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here