menudiabetyka.pl

Portal dla cukrzyków i fanów zdrowego odżywiania

LifestyleUroda

Kosmetyki dla kobiet, które wiedzą, czego chcą – Yonelle

Kosmetyki dla kobiet, które wiedzą, czego chcą – Yonelle

Dojrzałe kobiety doskonale wiedzą, czego chcą. Przez wiele lat zbierały doświadczenie życiowe. Teraz są pewnymi siebie, stanowczymi i pięknymi kobietami! Tak samo jak dobrze dbają o swoje życie oraz najbliższych, powinny także dbać o swój wygląd. Pielęgnacja cery dojrzałej wymaga stanowczych i sprawdzonych kroków. Kosmetyki przeznaczone właśnie do takiej skóry powinny cechować się skutecznością, widocznymi efektami oraz innowacyjnością. Walka ze zmarszczkami i oznakami starzenia nie jest łatwa. Jednak firma Yonelle znalazła na nią sposób! Oto kilka powodów, dla których warto postawić na właśnie tę markę kosmetyków dla kobiet dojrzałych!

Yonelle – poznaj ją bliżej!

Marka kosmetyków przeznaczonych do cery dojrzałej powstała w 2013 roku w Polsce. Skupia się przede wszystkim na innowacyjności, wykorzystaniu najnowszych rozwiązań z dziedziny kosmetyki oraz skuteczności. Każda kobieta znajdzie w asortymencie marki kosmetyki, które zdziałają prawdziwe cuda na jej skórze. Yonelle nie tylko zapewnia o swojej skuteczności. Badania laboratoryjne w niezależnych miejscach w Polsce i na świecie rzeczywiście ją potwierdzają! Yonelle skupia się także na tym, aby odpowiednio przebadać kosmetyki przed wprowadzeniem ich na rynek. Testuje się ich bezpieczeństwo, skuteczność oraz tolerancji przez skórę. Możesz więc spokojnie korzystać z ich produktów bez żadnych obaw!

Kto wymyślił markę kosmetyków do cery dojrzałej?

Na pomysł założenia Yonelle wpadły dwie kobiety – Jolanta Zwolińska oraz Małgorzata Chełkowska. Pierwsza z nich to znana bizneswoman oraz biolożka. Osiągnęła już wiele sukcesów z innymi markami, w dziedzinie beauty oraz biznesu. Od ponad 30 lat działa w dziedzinie kosmetycznej na rynku. Małgorzata Chełkowska jest doktorem nauk chemicznych oraz doświadczoną kosmetolog. To także wykładowca akademicki oraz twórczyni rozprawy doktorskiej. Poruszyła one kwestię przenikania składników aktywnych w głąb skóry. W branży beauty jest już od ponad 20 lat.

Jakie kosmetyki marka Yonelle oferuje kobietom?

W asortymencie marki Yonelle znajdziemy kremy, maski, serum, żele oraz wiele innych produktów do pielęgnacji skóry. Firma stworzyła kilka serii kosmetyków. Każda z nich posiada swoją własną technologię i sposób działania. Jednak wszystkie je łączy jedno. Każdy produkt zawiera nanodyski. To pewnego rodzaju nośniki składników aktywnych. Dzięki swoim mikroskopijnym rozmiarom potrafią przenikać nawet do 14 warstwy skóry!
Jeśli chcesz poznać poszczególne kosmetyki marki Yonelle, koniecznie odwiedź stronę: https://www.trustedcosmetics.pl/yonelle-glebia-piekna-nie-ma-konca-rewolucja-w-pielegnacji-skory-dojrzalej/.

Udostępnij